ul. Kościelna 1, 05-240 Tłuszcz, tel. 297573002, e-mail: sp_tl_1@op.pl, Sekretariat: Pn-Pt 7:30-16:00
Home
 

Maj – 2018

Maj to miesiąc pełen kolorów: kolorowych motyli, kolorowych kwiatów, czy po prostu kolorowej tęczy, która, owszem,  pojawiła się na niebie w tym miesiącu. Cały maj nie skąpił nam ciepła i pięknej pogody, dlatego każdą możliwą chwilę staraliśmy się spędzić na powietrzu. Korzystaliśmy ze wszystkich miejsc przeznaczonych do gier i zabaw – z boisk, z placu zabaw i otaczającego go terenu. Zabawy ruchowe, sprawnościowe, tematyczne, zajęcia relaksacyjne i gry sportowe to nasze ulubione formy aktywności, a możliwość przebywania na łonie natury oraz obserwowania i podziwiania jej piękna stanowi zawsze dodatkowy atut.

Co jeszcze?

  • Tworzyliśmy bardzo różnorodne prace plastyczne,
  • Sprawdzaliśmy naszą wiedzę i umiejętności zdobyte w pierwszym lub kolejnym roku nauki w zabawach umysłowych i dydaktycznych, w zagadkach, łamigłówkach i quizach.
  • Rozmawialiśmy o naszych pasjach, zainteresowaniach,
  • Czytaliśmy na świeżym powietrzu,
  • Pamiętaliśmy o ważnych świętach tj, ŚWIĘTO SZKOŁY, DZIEŃ MATKI.

Przygotowaliśmy piękne laurki dla Ojca Świętego. Czytaliśmy książki przypominając sobie Jego życie. Ważnym dniem dla nas wszystkich był  Dzień Matki. I do tego święta przygotowaliśmy się bardzo dokładnie. Wykonaliśmy piękne biedronki oraz portrety naszych Mam.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z kolejnego miesiąca pracy świetlicy.

28 maja 2018 Autor Kategoria: AktualnościDziałalność


Top