ul. Kościelna 1, 05-240 Tłuszcz, tel. 297573002, e-mail: sp_tl_1@op.pl, Sekretariat: Pn-Pt 7:30-16:00
Home
 

W naszej szkole dbamy o zdrowie

W naszej szkole dbamy o zdrowie naszych wychowanków.
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tłuszczu uczestniczy
w programach i akcjach promujących zdrowe odżywianie.

image001

Program ? Owoce i warzywa w szkole? skierowany jest do uczniów klas I – III. Celem programu jest zmiana nawyków żywieniowych dzieci poprzez zwiększenie udziału warzyw i owoców w codziennej diecie dziecka oraz promowanie zdrowego odżywiania się przez działania edukacyjne w klasach z pomocą wychowawców i pielęgniarki szkolnej.

image002

W akcji ? Mleko w szkole? uczestniczą dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniowie klas I-VI. Ideą akcji jest , aby każdy uczeń miał szanse na picie świeżego mleka . Dbamy o zdrowie oraz edukację z zakresu żywienia. Zależy nam, aby nasze dzieci były zdrowe i posiadały prawidłowe nawyki zdrowego żywienia.

 

11 grudnia 2015 Autor Kategoria: AktualnościDla nauczycieliStrefa rodzica


Top