ul. Kościelna 1, 05-240 Tłuszcz, tel. 297573002, e-mail: sp_tl_1@op.pl, Sekretariat: Pn-Pt 7:30-16:00
Home
 

ZABAWA ANDRZEJKOWA

image002Dnia 26.11.2015 roku w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Zabawa była zorganizowana w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Tłuszczu. Sala była pięknie przystrojona przez Samorząd Uczniowski naszej szkoły. Od godziny 08:00 do 12:00 bawiły się dzieci z oddziałów ?O? oraz klas I – III. Dzieci przebrane były za postacie z bajek, co sprawiało wrażenie, iż jesteśmy w świecie przystojnych książąt, pięknych księżniczek i super bohaterów. Zabawę uświetniła skoczna muzyka, którą przygrywał nasz cudowny didżej. Humor dopisywał wszystkim uczestnikom balu. Podczas imprezy reprezentanci Samorządu Uczniowskiego przygotowali dla swoich młodszych kolegów i koleżanek konkursy i kąciki kosmetyczne.
W czasie gdy uczniowie klas I-III pląsali w rytmie przebojów, klasy IV-VI miały zajęcia lekcyjne. Jednak już od godziny 15:00 do 18:00 przyszedł czas na zabawę również i dla nich. Uczniowie mieli okazję potańczyć i pobawić się przy rytmach muzyki współczesnej. Cały wieczór przebiegał w miłej i ciepłej atmosferze. Na zabawie wszyscy świetnie się bawili. Nie było konkursów , jednak mimo to zabawa była bardzo udana.
Tańców, radości oraz uśmiechu było wiele i wszyscy z utęsknieniem czekają już na następny andrzejkowy bal.

Samorząd Uczniowski

image004image006
Kąciki malowania twarzy

image008image010A to już wspólna zabawa oraz?

image012pociąg, do którego chętnie wsiadają wszyscy uczestnicy zabawy.
image014image016

 

9 grudnia 2015 Autor Kategoria: AktualnościStrefa rodzicaStrefa ucznia


Top