ul. Kościelna 1, 05-240 Tłuszcz, tel. 297573002, e-mail: sp_tl_1@op.pl, Sekretariat: Pn-Pt 7:30-16:00
Home

Piłka Siatkowa dziewcząt VII-VIII

W dniu 14 grudnia 2022r. dziewczęta z naszej szkoły rywalizowały w zawodach gminnych. Do Tłuszcza przyjechały szkoły z Urli, Strachówki, Postolisk i Mokrej Wsi. Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym. Nasza reprezentacja wygrała gładko wszystkie spotkania bez straty seta i tym sposobem zajęły I miejsce.

12. Lena Kacprzuk

Zawody powiatowe odbyły się 15 marca 2023r. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Tłuszczu. Niestety w finałach powiatu z 4 zakwalifikowanych szkół wzięły udział 2. Były to drużyny  ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Markach i Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Tłuszczu z klas SOS. Dziewczyny z Tłuszcza rozegrały bardzo dobre spotkanie, robiły mało błędów i miały bardzo dobrą zagrywkę, którą ustawiły sobie to spotkanie. Tłuszczanki wygrywają gładko to spotkanie 2:0 i awansują do zawodów międzypowiatowych które odbędą się już wkrótce w Legionowie lub Lesznowoli.

Dziękujemy Panu Waldemarowi Sitkowi za sędziowanie na zawodach.

W ceremonii rozdania medali uczestniczył vice burmistrz Tłuszcza Pan Waldemar Banaszek oraz dyrekcja szkoły.

Wszystkie zawody na terenie gminy Tłuszcz odbywają się pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Tłuszcz oraz przy wsparciu Centrum Kultury i Rekreacji w Tłuszczu, za co serdecznie dziękujemy. Łukasz Rowiński.

16 marca 2023 Autor Kategoria: Aktualności