ul. Kościelna 1, 05-240 Tłuszcz, tel. 297573002, e-mail: sp_tl_1@op.pl, Sekretariat: Pn-Pt 7:30-16:00
Home
 

WYCIECZKA KLAS VI DO TEATRU BUFFO I PARKU TRAMPOLIN- HANGAR 646

        6 lutego 2020 roku klasy VI wybrały się na wycieczkę do Warszawy. Pierwszym punktem programu był Teatr Buffo. Obejrzeliśmy tam spektakl „Ten obcy”, który był wiernym odzwierciedleniem książki o tym samym tytule napisanej przez Irenę Jurgielewiczową.  Przedstawienie m.in. uczyło wartości przyjaźni, wskazywało na problemy rodziców z dziećmi oraz podnosiło kwestie dosłownego i metaforycznego znaczenia słowa „Obcy”.

       Następnie podzieleni na dwie grupy udaliśmy się do Parku Trampolin Hangar 646- klasy 6a i 6b- na Targówku, klasy 6c i  6d- na Gocławiu. Wszyscy świetnie bawiliśmy się pod czujnym okiem instruktorów. Najpierw przeszliśmy porządną rozgrzewkę, a później po krótkim przeszkoleniu korzystaliśmy z wielu możliwości tego miejsca: trampolin, zjeżdżalni, ślizgawek, torów przeszkód, ścianek wspinaczkowych itp. Godzinna zabawa wymagała wiele energii od naszych uczniów. Wszyscy świetnie spisali się  podczas różnych konkurencji proponowanych przez trenerów, a niektórzy wykazali się wręcz niebywałymi umiejętnościami gimnastycznymi.

Wszystkim dziękujemy za wspaniałą zabawę, a rodzicom, którzy pojechali z nami jako opiekunowie za wspólny czas i dobrą współpracę.

W imieniu wychowawców kl. VI
Martyna Kiełczykowska- Czarnak

Fotorelacja:

 

9 lutego 2020 Autor Kategoria: Aktualności


Top