ul. Kościelna 1, 05-240 Tłuszcz, tel. 297573002, e-mail: sp_tl_1@op.pl, Sekretariat: Pn-Pt 7:30-16:00
Home
 

VIII Powiatowy Konkurs Recytatorski „Spotkanie z poezją” -Jacek Cygan

28 stycznia 2020 r. liczna grupa uczniów reprezentowała naszą szkołę w konkursie organizowanym przez Szkołę Podstawową im. Królowej Jadwigi w Tłuszczu. VIII Powiatowy Konkurs Recytatorski „Spotkanie z poezją” poświęcony był twórczości Jacka Cygana. Honorowy patronat objęli Marszałek Województwa Mazowieckiego i Mazowiecki Kurator Oświaty.

Wielu uczestników zmierzyło się w kilku kategoriach : Recytacja, Poezja śpiewana, Miniatura teatralna, Teatr jednego aktora. Oddzielnie oceniano klasy V-VI i VII-VIII. Wśród laureatów jury wyłoniło naszych uczniów:

Aleksandra Jachacy (kl. 6) za recytację otrzymała nagrodę Grand Prix

Julia Bereda (kl. 6) za recytację zajęła II miejsce

Jan Rudajko (kl. 8) za recytację zajął III miejsce

Alicja Czopek (kl. 7) za poezję śpiewaną zajęła III miejsce.

Laureatom serdecznie gratulujemy!!!

9 lutego 2020 Autor Kategoria: Aktualności


Top