ul. Kościelna 1, 05-240 Tłuszcz, tel. 297573002, e-mail: sp_tl_1@op.pl, Sekretariat: Pn-Pt 7:30-16:00
Home
 

Świetlicowy Kiermasz Charytatywny

W dniach 18 i 19 grudnia w naszej szkole odbył się świetlicowy kiermasz charytatywny . Na kiermaszu można było kupić ozdoby bożonarodzeniowe takie jak : choinki, stroiki, bombki, świeczniki a nawet sianko. Do kiermaszu przygotowywaliśmy się dwa miesiące, ale było warto, ponieważ przy pomocy naszych wspaniałych uczniów sprzedane zostały wszystkie ozdoby. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na doposażenie świetlicy w gry , zabawki i pomoce dydaktyczne.

  Ponadto wychowawcy świetlicy wraz z Samorządem Uczniowskim w ramach wolontariatu, wykonali piękne świeczniki, które również można było kupić na kiermaszu. Zebrany dochód otrzymają podopieczni z Adopcji Serc.

  Chciałabym bardzo podziękować wszystkim , nauczycielom i pracownikom naszej szkoły, którzy pomogli w organizacji i przebiegu kiermaszu, a w szczególności przewodniczącemu Samorządowi  Uczniowskiemu i wszystkim uczniom, którzy z tak dużą chęcią sprzedawali ozdoby.

Malwina Ziółkowska

3 stycznia 2020 Autor Kategoria: AktualnościBez kategoriiDziałalnośćŚwietlica


Top