ul. Kościelna 1, 05-240 Tłuszcz, tel. 297573002, e-mail: sp_tl_1@op.pl, Sekretariat: Pn-Pt 7:30-16:00
Home
 

Poczuj magię tych Świąt! Pierwszoklasiści z wizytą w „Leszczynowym zaciszu”.

Nic tak nie umila przedświątecznego czasu jak własnoręcznie przygotowywanie bożonarodzeniowych ozdób i zanurzanie się w korzennym smaku piernika.

17 grudnia uczniowie klas pierwszych gościli w gospodarstwie agroturystycznym państwa Wiśniewskich w Rozalinie. Podczas zajęć warsztatowych dzieci przygotowywały bożonarodzeniowe stroiki oraz brały udział w wycinaniu i ozdabianiu pierników. Te wykonane własnoręcznie świąteczne symbole podopieczni zabrali ze sobą do domu. Ufam, że staną się dekoracją ich rodzinnego stołu.

Gospodarze „Leszczynowego zacisza” zaprosili uczniów do przejażdżki wozem traperskim po najbliższej okolicy. Humor wszystkim dopisywał! Pogoda wręcz wiosenna sprzyjała harcom na świeżym powietrzu. Zjazd na „mini tyrolce” cieszył się zdecydowanie największym powodzeniem. Z pewnością czują to w mięśniach Rodzice, którzy służyli tutaj ogromnym wsparciem i siłą mięśni, bo kolejka do tej atrakcji nie miała końca! Nie zabrakło również uciechy w stodole na sianie, gry w piłkę i dokarmiania zwierząt gospodarskich.

Przed nami kilka ostatnich godzin w szkole i wkrótce Święta Bożego Narodzenia! Życzę by były pełne Wiary, Nadziei i Miłości! Widzimy się w Nowym Roku!

W imieniu wychowawców klas pierwszych: Mariola Grzelak -wych. kl 1a

Fot. Kamila Więch, Katarzyna Winnicka

20 grudnia 2019 Autor Kategoria: AktualnościBez kategorii


Top