ul. Kościelna 1, 05-240 Tłuszcz, tel. 297573002, e-mail: sp_tl_1@op.pl, Sekretariat: Pn-Pt 7:00-17:00
Home
 

Andrzejki i Mikołajki w naszej szkole

          29 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Andrzejki. Z tej okazji, tradycyjnie, odbyła się  dyskoteka. Dzień wcześniej pięknie udekorowaliśmy salę, motywem przewodnim były kolorowe jesienne liście oraz dojrzałe dynie. Klasy I-IV rozpoczęły zabawę o godzinie 12.30 i bawiły się do 15.30. Podczas dyskoteki dostępne były różne kąciki prowadzone przez Samorząd Uczniowski, w których uczniowie m.in. wróżyli i malowali twarze uczestnikom zabawy. Od godziny 16.00 do 19.00 bawiły się klasy V-VIII.

             Tydzień później była kolejna okazja do świętowania. 6 grudnia to przecież imieniny Świętego Mikołaja. Święty z sympatyczną Śnieżynką odwiedzili naszą szkołę. Pytali, czy byliśmy grzeczni, a usłyszawszy pozytywnie wypowiadających się o nas nauczycieli, rozdali nam drobne prezenty. Tego dnia w salach i na szkolnych korytarzach dominował kolor czerwony, bo większość uczniów założyła czerwone czapeczki i świąteczne sweterki. Nauczyciele tego dnia byli dla nas bardziej wyrozumiali, niejednemu uczniowi „upiekło się” nieprzygotowanie do zajęć. Szkoda, że Święty Mikołaj obchodzi imieniny tylko raz w roku.

Kasia  Czajkowska  kl VIII a

Samorząd Uczniowski

18 grudnia 2018 Autor Kategoria: AktualnościBez kategoriiSamorząd Uczniowski


Top