ul. Kościelna 1, 05-240 Tłuszcz, tel. 297573002, e-mail: sp_tl_1@op.pl, Sekretariat: Pn-Pt 7:30-16:00
Home
 

Nauczyciele 2019/2020

Nazwisko i imię nauczyciela Nauczany przedmiot
Baran Klaudia świetlica szkolna
Białek Katarzyna geografia, przyroda
Biernacka Renata język angielski
Boguszewski Grzegorz język angielski, technika, edukacja dla bezpieczeństwa
Chojnacka- Matak Marzena religia
Cudny Paweł religia
Czajkowska Anna biologia, chemia
Dąbrowska-Rudzińska Grażyna muzyka, plastyka
Domańska Aleksandra wychowanie fizyczne
Dzięcioł Beata wychowanie fizyczne, biologia
Górczak Mariola edukacja wczesnoszkolna
Gryz Anna język polski, świetlica szkolna
Grzelak Mariola edukacja wczesnoszkolna, religia
Kalicińska Danuta edukacja wczesnoszkolna, wychowanie do życia w rodzinie
Kamińska Katarzyna edukacja wczesnoszkolna, logopedia
Kaska Paulina nauczyciel współorganizujący kształcenie, logopedia
Kielak Monika wychowanie przedszkolne, logopedia
Kiełczykowska-Czarnak Martyna język polski
Klocek Katarzyna edukacja wczesnoszkolna, świetlica szkolna
Konopka Alicja biblioteka szkolna
Klocek Sławomir wychowanie fizyczne
Kowalska Aneta nauczyciel współorganizujący kształcenie
Krajewska Barbara informatyka
Kwiatkowski Piotr świetlica szkolna
Lewczuk Aneta język angielski
Matejak Katarzyna wychowanie fizyczne
Mariańska Beata język polski
Mikołajek Elżbieta nauczyciel doradztwa zawodowego
Milczarek Anna edukacja wczesnoszkolna, biblioteka, świetlica szkolna
Ołdak Marcin historia, biblioteka szkolna
Ołdak Natalia edukacja wczesnoszkolna, surdopedagogika
Ołdak Paweł wychowanie fizyczne
Osipowska Dorota wychowanie przedszkolne
Pazio Krystyna wychowanie przedszkolne
Pergoł Mariola wychowanie przedszkolne
Prosiński Łukasz język niemiecki
Pińska-Ruszkowska Eliza język angielski, plastyka
Radzio Grażyna matematyka, edukacja wczesnoszkolna
Roicka Małgorzata informatyka, biblioteka szkolna
Romańska-Strzelczyk Iwona matematyka
Rosa Leszek wychowanie fizyczne
Rowiński Łukasz wychowanie fizyczne
Siedlecka Janina pedagog szkolny
Skulimowska Beata biblioteka, geografia
Sokołowska Paulina matematyka, fizyka
Stańczak Jolanta edukacja wczesnoszkolna
Stępczyński Mariusz wychowanie fizyczne
Strzelczyk Mariusz wychowanie fizyczne
Styczek Aleksandra język polski
Ślesicka Urszula matematyka, fizyka
Teodorczyk-Koźlik Agata matematyka
Tryc Maria biblioteka szkolna, język polski, oligofrenopedagogika
Więch Kamila edukacja wczesnoszkolna
Winnicka Katarzyna edukacja wczesnoszkolna, informatyka
Wójcik Ewa edukacja wczesnoszkolna
Wytrykowska Joanna psycholog szkolny
Wytrykowska Justyna język angielski, biologia
Zawadzka Katarzyna oligofrenopedagogika
Zdanowska Iwona historia, wiedza o społeczeństwie
Ziółkowska Malwina świetlica szkolna
Zajdenc Anita edukacja wczesnoszkolna, plastyka

Top