ul. Kościelna 1, 05-240 Tłuszcz, tel. 297573002, e-mail: sp_tl_1@op.pl, Sekretariat: Pn-Pt 7:30-16:00
Home
 

Nauczyciele 2021/2022

Nazwisko i imię nauczyciela Nauczany przedmiot
Baran Klaudia świetlica szkolna
Białek Katarzyna geografia, przyroda
Barankiewicz Monikawychowanie przedszkolne, świetlica szkolna
Biernacka Ilonawychowanie przedszkolne
Bogucka Sylwianauczyciel współorganizujący kształcenie, rewalidacja
Biernacka Renata język angielski
Boguszewski Grzegorz język angielski, technika, edukacja dla bezpieczeństwa
Chojnacka- Matak Marzena religia
Domańska Aleksandra wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna
Dąbrowska-Rudzińska Grażyna muzyka, plastyka
Dzięcioł Beata biologia
Górczak Mariola edukacja wczesnoszkolna
Gryz Anna język polski
Grzelak Mariola edukacja wczesnoszkolna, religia
Harasim Anetahistoria
Kamińska Katarzyna edukacja wczesnoszkolna, logopedia
Kielak Monika wychowanie przedszkolne, logopedia
Klocek Katarzyna edukacja wczesnoszkolna, przyroda
Klocek Sławomir wychowanie fizyczne
Kowalska Aneta nauczyciel współorganizujący kształcenie
Krajewska Barbara informatyka
Kwiatkowski Piotr świetlica szkolna
Matejak Katarzyna wychowanie fizyczne
Mariańska Beata język polski
Marcinkowski Dariuszjęzyk polski
Milczarek Anna edukacja wczesnoszkolna, biblioteka
Osipowska Dorota edukacja wczesnoszkolna
Pergoł Mariola wychowanie przedszkolne , opieka wychowawcyw oddziale przedszkolnym
Prosiński Łukasz język niemiecki
Pińska-Ruszkowska Eliza język angielski, plastyka
Rachubka Marta nauczyciel współorganizujący kształcenie
Radzio Grażyna matematyka
Roicka Małgorzata biblioteka szkolna
Romańska-Strzelczyk Iwona matematyka, plastyka
Rowiński Łukasz wychowanie fizyczne
Sakowicz Danutanauczyciel współorganizujący kształcenie, rewalidacja
Siedlecka Janina pedagog szkolny
Skulimowska Beata biblioteka szkolna
Szydłowska Paulina fizyka
Stańczak Jolanta edukacja wczesnoszkolna, technika
Stępczyński Mariusz wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna
Strzelczyk Mariusz wychowanie fizyczne
Szymańska Monika wychowanie przedszkolne
Ślesicka Urszula matematyka
Teodorczyk-Koźlik Agata matematyka
Tercan Martajęzyk angielski
Tryc Maria język polski, biblioteka szkolna
Tuszyńska – Nowak Elżbietachemia, język angielski
Ulejczyk Mateuszreligia
Wąsowski Jacekreligia
Więch Kamila edukacja wczesnoszkolna , terapia pedagogiczna
Winnicka Katarzyna edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja, terapia pedagogiczna , informatyka
Wojtyra Jadwiga nauczyciel współorganizujący kształcenie, biblioteka szkolna
Zacheja Małgorzata matematyka
Zdanowska Iwona historia, wiedza o społeczeństwie
Ziółkowska Malwina edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja

Top